Posao na poziciji „Asistent na projektima“ u Smart kolektivu

Univerzitet u Beogradu, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata poziva studente i diplomirane studente u oblasti ekonomije, organizacionih nauka ili menadžmenta da se prijave na konkurs za posao u Smart kolektivu na poziciji "Asistent na projektima". Rok za prijave je 24.02.2017.

Poslodavac/organizacija: Smart Kolektiv
Pozicija: Asistent na projektima
Broj mesta: 1
Lokacija: Beograd

Opis

Smart kolektivje organizacija civilnog društva osnovana 2003. godine u Beogradu. Pionir je promovisanja koncepta društveno odgovornog poslovanja i razvoja socijalnog preduzetništva u Srbiji. Polazeći od ideje povezivanja biznisa i društva, Smart kolektiv nalazi načine da se iskustva i logika biznisa primene u rešavanju društvenih problema, pomaže kompanijama da artikulisano i strateški sarađuju sa zajednicom, a raznim društvenim grupama da zainteresuju poslovni svet za svoje potrebe i inicijative i postanu inovativnije, efikasnije i održivije.

Ukoliko ste zainteresovani za oblast društveno odgovornog poslovanja, organizovani i analitični, željni da steknete nova znanja i veštine, pozivamo vas da se prijavite za posao na poziciji:

Asistent na projektima

Osnovna zaduženja:

  • Prikuplja i analizira podatke u funkciji podrške realizaciji projekata;
  • Učestvuje u procesu kreiranja metodologije i sprovođenju različitih istraživanja;
  • Upravlja bazama podataka i dokumentacijom u vezi sa realizacijom projekata;
  • Sprovodi logističke poslove u vezi sa organizacijom projektnih aktivnosti – sastanci, putovanja, događaji;
  • Komunicira sa uključenim stranama i osigurava pravovremeno informisanje i dobro funkcionisanje toka informacija;
  • Priprema izveštaje, prezentacije i ostale relevatne informacije za različite zainteresovane strane.

Uslovi

Tražimo kanditate/kinje koji su:

  • sistematični, analitični i sa dobrim organizacionim veštinama
  • upoznati sa naprednim radom u excel-u
  • sposobni za samostalnu usmenu i pisanu komunikaciju na srpskom i engleskom jeziku
  • imaju najmanje godinu dana radnog iskustva
  • upoznati sa načinom rada i funkcionisanja organizacija civilnog društva
  • diplomci ili studenti završnih godina fakulteta u oblasti ekonomije, organizacionih nauka ili menadžmenta
  • aktivni vozači (poželjno)

Način prijave

Nakon tri meseca uspešnog rada, postoji mogućnost dugoročnog angažmana.

Prijava se vrše slanjem CV-a i motivacionog pisma na e-mail adresu: kancelarija@odgovornoposlovanje.rssa naznakom: Prijava za posao_Asistent na projektima.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na dodatna testiranja koja podrazumevaju: rešavanje projektnog zadatka i intervju.

*Neophodno je da kandidati, pored opisane procedure za prijavljivanje, popune i formular za evidenciju prijava Centra.

Rok za prijavu    24/02/2017

Izvor: www.razvojkarijere.bg.ac.rs