Stiže nam Trap Friday sa iskusnom ekipom + afteri koje ne smete propustiti

Sjajan provod očekuje nas i ovog vikenda u klubu KPTM, a započinjemo ga u petak 26. januara i to sasvim novim programom pod nazivom Trap Friday gde će posetioci imati priliku da uživaju u nastupima iskusnog Cjofo MC-a, mladih lavova iz Tommy Gang ekipe i dobro poznatog rezidenta KPTM-a Bege Fank-a.

Ovaj energični trap event počinje od 23h, a posetioci će sve do ponoći moći da uđu u klub besplatno.

Više o ovom događaju možete pročitati na zvaničnom Facebook eventu:

https://www.facebook.com/events/881408918733153/

Svi posetioci ove žurke mogu da ostanu i na afteru koji počinje od četiri ujutru , a za čiju će muziku i sjajnu energiju biti zadužena Joma Maja.

Više informacija možete pročitati na Fb eventu:

https://www.facebook.com/events/1609663282456075/?active_tab=discussion

Za sve one koji vole da im vikend ipak traje “malo” duže, u nedelju ujutru Mancha vas vodi na još jedan sjajan after party. Budite dovoljno odmorni jer će dancefloor goreti!

https://www.facebook.com/events/574908262854965/

Za sve one koji još nisu posetili KPTM od Nove Godine, klub sada ima potpuno rekonstruisanu baštu sa krovom i dodatnim grejanjem kao i perfektni zvučni sistem, tako da u potpunosti možete da se prepustite autentičnoj atmosferi.

Vidimo se u klubu koji ne spava 🙂  

SHARE

Pročitajte ostale članke iz ove kategorije: