Program Academic To Business

Program „Academic To Business“ (A2B) rezultat je višegodišnje uspešne saradnje organizacija „Centar za razvoj liderstva“ i „Eneka“ koje sprovode programe „Pokreni se za budućnost“ i „Pokreni se za posao“. Ovi programi imaju za cilj da podrže, osnaže i motivišu mlade, preduzimljive pojedince da unaprede svoja znanja i veštine, da učestvuju u realizaciji društvenokorisnih projekata, da pokrenu sopstveni biznis i time doprinesu razvoju svog grada i društva u celini.

Podizanjem ličnih kapaciteta mladog, talentovanog i perspektivnog građanina podiže se i njegova konkurentnost na tržištu rada, što je najznačajnija vrednost ulaganja u ljudski potencijal ovih programa.

Sinergijom akademske i preduzetničke zajednice stvara se prilika za kreiranje novih poslovnih modela i inovativnih praksi koji istovremeno motivišu mlade da se bave preduzetništvom i unapređuju poslovno okruženje.

Učešćem u programu „A2B“ studenti će imati priliku da:

  • znanje stečeno na fakultetu primene u praksi,
  • upoznaju i analiziraju realne probleme preduzetnika,
  • razviju kritički način razmišljanja,
  • rade u timu,
  • razmene ideje, veštine i iskustvo,
  • razviju veštine prezentovanja ideje i
  • razviju zdrav takmičarski duh.

Preduzetnici će imati priliku da:

  • steknu uvid u drugačiji pristup u prevazilaženju poslovnih izazova,
  • dobiju nova, moderna, originalna rešenja za unapređenje svog poslovanja, i
  • postanu konkurentniji u svojoj oblasti rada.

Program „A2B“ realizuje se uz podršku kompanije Filip Moris u Srbiji.

Konkurs traje od 8. maja do 1. septembra 2015. godine.
Prijave pristigle nakon roka neće biti uzete u razmatranje.

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti kancelariji Programa „Pokreni se za budućnost“ na telefone 018 510 428 i 062 226 525 ili mejlom na info@pokrenisezabuducnost.rs.

Više informacija pronađite na zvaničnoj stranici programa na sledećem linku.